Naše hodnoty

Naše hodnoty nás sprevádzajú a spájajú už od nášho vzniku v roku 2007. Sú základom našej kultúry a sú zakotvené vo všetkom, čo robíme a vytvárame.

Sme jeden tím
Naše pracovisko je inkluzívne a úctivé. Vzájomne sa povzbudzujeme a pomáhame si, aby sme spoločne vyhrávali.

Veríme v ľudí
Sme najlepší, akí môžeme byť, a vyzdvihujeme to najlepšie z každého a z firmy.

Sme podnikatelia
Sme zvedaví a kreatívni a využívame každú príležitosť prispôsobiť sa neustále sa meniacim potrebám zákazníkov.

Neustále sa zlepšujeme
Neustále sa zlepšujeme tým, že hľadáme spätnú väzbu, aby sme mohli konať, učiť sa a rýchlo sa prispôsobovať.

Sme si vedomí nákladov
Robíme opatrné a udržateľné rozhodnutia tým, že zodpovedne využívame zdroje a robíme viac s menším množstvom.

Sme priami a otvorení
Sme otvorení, čestní a pokorní. Zamýšľame sa nad svojím správaním a počúvame ostatných.

Robíme to jednoducho
Snažíme sa o jednoduchosť a ideme priamo k veci, pretože zrozumiteľnosť nám pomáha sústrediť sa na to, čo je dôležité.

Vaša kariéra

Práca v COS je pre každého iná: niektorí kolegovia sa k nám pridávajú počas štúdia na vysokej škole, zatiaľ čo pre iných je ambíciou pracovať na kariére v maloobchode alebo móde. Bez ohľadu na to, čo je vašou motiváciou, čas strávený s nami by mal byť strávený dobre a príjemne. Ponúkame množstvo príležitostí, ktoré vám pomôžu splniť vaše potreby.

Ak hľadáte posun, povzbudíme vás, aby ste prevzali zodpovednosť za svoju kariéru a pomôžeme vám dosiahnuť vaše ciele. Okrem vynikajúceho školenia, ročných hodnotení a pravidelnej spätnej väzby budete mať prístup aj k nášmu online vzdelávaciemu portálu s hodinami elektronických školiacich materiálov, podcastov a videí.

Pre manažérov - spolupracujeme so špecializovanými organizáciami, aby sme im poskytli školenia a semináre zamerané na vodcovské zručnosti aj v rámci množstva iných tém. Pre niektoré seniorské pozície tiež kolegom ponúkame možnosť prestúpiť do iných miest/krajín, či už v rámci dokončenia krátkodobých projektov alebo v niektorých prípadoch naplnenia dlhodobých obchodných potrieb.

Inklúzia a Diverzita

COS pôsobí na viac ako 30 trhoch po celom svete. Ako globálna spoločnosť je naším cieľom reflektovať multikultúrny svet našich kolegov a zákazníkov.

Vieme, že inklúzia a diverzita sú zložité a navrstvené témy s neustále sa meniacimi problémami a výzvami v mnohých krajinách a kultúrach, v ktorých pôsobíme.

V kultúre, na ktorej chceme v COS stavať, sú inklúzia a diverzita vždy našou prioritou.

Od nášho otvorenia v roku 2007 sme sa vždy snažili byť spoločnosťou založenou na hodnotách. Inklúzia a diverzita je o tom, kým sme a kým chceme byť. Máme politiku nulovej tolerancie voči diskriminácii akéhokoľvek druhu. Naše tímy vytvárame, podporujeme a odmeňujeme podľa ich prínosu, úspechov a oddanosti našim hodnotám.


Naše výhody

Práca u stabilného zamestnávateľa

Vianočný bonus, Bonus pri narodení dieťaťa

25% zamenstnanecká zľava na nákup

Príspevok na stravu vo výške 4eur

Kariérny rast

Príplatok za prácu počas víkendu nad rámec zákona

Príspevok na rekreáciu

Odmena za odporučenie nového kolegu až do 100 eur


Zoznámte sa s naším tímom

COS je spolu s Arket, Monki, Weekday, Afound, & Other Stories, H&M a H&M Home jednou z ôsmich jedinečných značiek, ktoré tvoria H&M Group. Skupina H&M zamestnáva viac ako 170 000 ľudí na 74 trhoch po celom svete, čo z nás robí 2. najväčšiu módnu skupinu na svete.

To, čím skutočne vynikáme, sú naši neuveriteľní kolegovia. Či už pracujú v obchode, v jednej z našich regionálnych kancelárií alebo v našej centrále v Londýne – všetci zdieľajú ambície a postoj „čokoľvek je možné“. Práve vďaka nim sme vyrástli.

Zoznámte sa s niektorými z nášho tímu a vypočujte si ich doterajší kariérny príbeh...

Aryan | Manažér vzdelávania a rozvoja

Môžeš nám povedať niečo o tom, čomu sa vo svojej úlohe venuješ?

Ako manažér vzdelávania a rozvoja je mojou úlohou vytvoriť angažovaný, rôznorodý a vysoko výkonný tím, aby COS mohol každý rok rásť. Aby som to dosiahol, úzko spolupracujem s naším HR tímom na vytvorení stratégie vzdelávania a rozvoja. To zahŕňa kontrolu materiálov, ktoré používame na školenie nášho tímu, a vytváranie nových vzdelávacích programov.

Aké sú tvoje predošlé skúsenosti?

Moja prvá práca bola ako tréner, čo je šťastie, pretože je to kariéra, do ktorej som sa zamiloval. Aj po 17 rokoch to stále nevnímam ako prácu. Mojou vášňou je pomáhať ľuďom rozvíjať sa – je veľmi obohacujúce vidieť niekoho, kto sa rastie – profesionálne aj osobne – na dosiahnutie svojich cieľov.

Čo ťa baví na práci pre COS?

Naša kultúra je jedinečná a úžasná. Navzájom sa podporujeme, aby sme riskovali, robili chyby a excelovali. Navyše je vždy príjemné pracovať pre značku, ktorej produkty absolútne milujete.

Nelly | Predajný poradca

Čo je na tvojej úlohe najlepšie?

Ľudia, s ktorými pracujem – niet pochýb. Aj keď som sa neplánoval presunúť do manažmentu, bavilo ma sledovať, ako ostatní postupujú do nových pozícií, ktoré chcú. Tiež sa mi páči, ako sa nováčikovia cítia vítaní. Ako tím sa vždy snažíme zabezpečiť pozitívnu atmosféru – bez ohľadu na to, ako veľa toho máme.

Existuje nejaká rada, ktorú by si dal niekomu, kto má záujem o kariéru v COS?

Ak sa chcete prepracovať na módnom alebo maloobchodnom rebríčku, potom je COS jedným z miest, kde by ste mali byť. Ak ste otvorení a flexibilní, máte veľa príležitostí učiť sa a napredovať. Značka podporuje ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať. Investuje čas a zdroje, aby sa zabezpečilo, že kvalita školení, ktoré dostanú, bude na vysokej úrovni. Za tie roky som sa veľa naučil, najmä keď som dostal šancu pomáhať pri rozširovaní predajní. To mi dalo príležitosť spoznať nových ľudí a zažiť rôzne mestá

Pavlina | Asistent nákupu

Ako si sa dostala tam, kde si teraz?

Po vyštudovaní módneho návrhárstva som pár rokov pracovala ako odevný technológ a návrhárka šperkov. Chcela som sa však dozvedieť viac o obchodnej stránke módy, a tak som sa pripojila ku COS v jednom z našich londýnskych obchodov. Čoskoro som sa stala vedúcou tímu a po uvoľnení pozície na nákupnom oddelení som prešla do centrály.

Čo je na tvojej úlohe najlepšie?

Každý deň je príležitosťou na vzdelávanie v oddelení nákupu. Kupujúci môže ovplyvniť všetky fázy produktu, od náčrtu dizajnu až po to, ako je prezentovaný v obchodoch, takže v tomto biznise môžete pracovať s rôznymi tímami. V dôsledku toho sa moje zručnosti neustále rozvíjajú a vždy je veľa príležitostí určiť si nové výzvy.

Čo sa ti páči na práci pre COS?

Najprv som sa do produktov zamilovala. Ale potom, čo som pracovala pre spoločnosť, som si uvedomila, že sú to ľudia, kultúra a hodnoty. Páči sa mi aj rôznorodosť v tímoch. Každý má iný pôvod, ale zdieľame rovnaké hodnoty a podobné zmýšľanie.

Arthur | Vedúci oddelenia

Ako si sa dostal tam, kde si teraz?

Vyučil som sa ako kvetinár v Paríži, ale rozhodol som sa, že chcem zmeniť kariéru. Vždy som bol fanúšikom COS a páčil sa mi vzťah, ktorý má s dizajnom a architektúrou, takže keď som sa presťahoval do Londýna, uchádzal som sa o miesto v obchode na Regent Street. V roku 2018 som bol prijatý na tréningový program pre vedúceho oddelenia, kde som sa naučil všetko o tejto úlohe tým, že som sledoval moju mentorku pri jej každodenných úlohách. Po školení som sa presunul do obchodu na High Street Kensington, kde som pôsobil ako vedúci pánskeho oddelenia, až dokým som sa usadil ako vedúci dámskeho oddelenia v našej pobočke v Knightsbridge.

Čo je na tvojej úlohe najlepšie?

Milujem sledovať, ako môj tím rastie a spolupracuje s toľkými ľuďmi. Zdieľame toho veľa na rôznych úrovniach ako tím, pretože každý pochádza z mnohých a rôznych prostredí – kultúry, pracovných skúseností a oveľa viac. Dozviete sa o tom, kto ste, a každý deň sa dozviete niečo nové o ľuďoch.

Čo povieš niekomu, kto má záujem o kariéru v maloobchode?

Buďte proaktívni a využite každú príležitosť na rast, ktorá sa vám naskytne.