Predstavujeme COS

Moderný štýl navrhnutý tak, aby vydržal.

COS ponuja kolekcijo konfekcijskih oblačil in dodatkov za eleganten videz. Kolekcija, ki črpa navdih v razkošnem oblikovanju in privlačnih modnih trendih, posveča posebno pozornost trajnostni izdelavi, kakovosti in vrhunski izbiri barv, ki presegajo čas. Ustvarjalni duh znamke je predstavljen z izvirno zgodbo, sezonskimi modnimi revijami in sodobno kulturo, da ustvari izkušnjo nad vsemi pričakovanji.

Dizajn

Ikonické, nadštandardné kúsky a inovatívne dizajny vyrobené tak, aby vydržali: Estetika dizajnu COS je okamžite rozpoznateľná. Od nálady pri vytváraní kolekcie až po jemnú konštrukciu manžety, tieto kreatívne detaily sú súčasťou toho, čo dodáva našim odevom integritu. Každý kúsok je nadčasový a vyrobený tak, aby vydržal aj po sezóne, aby ste si ho mohli kúpiť lepšie a uchovať navždy.

Udržateľnosť

Lepší pohľad ďalej. Ďalej za sezónu, trend, okamih, do udržateľnejšieho sveta.

Keď tvoríme kolekciu, nenavrhujeme len pre súčasnosť, ale inovujeme pre ďalšiu generáciu. Zvažujeme všetky možnosti, vďaka ktorým budú naše produkty lepšie v súčasnosti aj v budúcnosti.

Tento prístup k dizajnu kombinujeme so zameraním na trvalo udržateľné materiály a ich inováciu. Neexistuje iba jedno riešenie problémov, ktorým čelí náš priemysel a naša planéta – je ich veľa. Niektoré sú jednoduché, väčšina však zložitých. Náš tím pre udržateľnosť každý deň tvrdo pracuje na tom, aby ich našiel. 

Preskúmajte kroky, ktoré robíme

92 % materiálov v našej kolekcii je dnes získavaných z udržateľnejších zdrojov. Naším poslaním je dosiahnuť 100 % vo všetkom, čo robíme.

Produkt

Keď tvoríme kolekciu, nenavrhujeme len pre súčasnosť, ale inovujeme pre ďalšiu generáciu. Zvažujeme všetky možnosti, vďaka ktorým budú naše produkty lepšie v súčasnosti aj v budúcnosti.

Ľudia

Od dlhodobých vzťahov s dodávateľmi až po posilňovanie postavenia našich kolegov - veríme v to, že je dôležité mať na prvom mieste v rámci komunít, s ktorými sme v kontakte práve ľudí.

Skúsenosti

Skúsenosti s COS zahŕňajú všetko od našich zákazníkov, kolegov, našich online a fyzických obchodov až po obsah, ktorý vytvárame a príbehy, ktoré rozprávame. Pri otváraní nového obchodu zachovávame a obnovujeme čo najviac pôvodných prvkov, čo vedie k eklektickej zmesi historických architektonických vplyvov, ktoré dopĺňajú našu vlastnú estetiku.

Našou víziou je vytvoriť 100 % cyklickú skúsenosť s obchodom - hľadaním inovatívnych riešení v troch kľúčových oblastiach: zdroje, redukcia a opätovné použitie. Mnohé z našich riešení dnes možno vidieť v našich budovách po celom svete, od energeticky úsporného LED osvetlenia a tehál vyrobených z džínsového odpadu až po náš projekt COS loop – kde si tímy môžu zažiadať a zdieľať interiérové predmety medzi predajňami.