Değerlerimiz

Değerlerimiz, 2007’deki kuruluşumuzdan bu yana bize hem yol göstermiş hem de birleştirmiştir. Değerlerimiz yaptığımız ve yarattığımız her şeyde yerleşik olan kültürümüzün temelidir.

Ortak değerlerimiz:

Biz bir ekibiz
İş yerimiz kapsayıcı ve saygılıdır. Birlikte kazanmak için birbirimizi teşvik ediyor ve birbirimize yardım ediyoruz.

Biz insanlara inanıyoruz
Olabileceğimizin en iyisiyiz; herkesin ve işimizin en iyi halini ortaya çıkarıyoruz.

Basit düşün
Basitliği hedefliyoruz ve doğrudan konuya giriyoruz çünkü netlik, neyin önemli olduğuna odaklanmamıza yardımcı oluyor.

Maliyet Bilinci
Kaynakları sorumlu bir şekilde kullanarak ve daha azıyla daha fazlasını yaparak dikkatli, sürdürülebilir seçimler yapıyoruz.

Girişimci Ruh
Güçlü bir iş anlayışına sahibiz. Meraklı ve yaratıcıyız; sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlamak için her fırsatı değerlendiriyoruz.

Açık sözlü ve açık görüşlü
Açık, dürüst ve alçak gönüllüyüz. Davranışlarımız üzerinde düşünüyor ve başkalarını dinliyoruz.

Biz devamlı gelişiriz
Her zaman daha iyi bir yol bulmaya hevesliyiz. Hızla harekete geçmek, öğrenmek ve uyum sağlamak için geri bildirim isteyerek sürekli gelişiyoruz.

Kariyeriniz

COS'ta çalışmak herkes için farklıdır: Bazı meslektaşlar üniversitede okurken bize katılırken, bazıları perakende veya moda alanında kariyer yapmak için bizimledir. Motivasyonunuz ne olursa olsun, bizimle geçirdiğiniz zaman iyi harcanmalıdır bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak çeşitli fırsatlar sunuyoruz.

İlerleme arıyorsanız, sizi kariyer basamaklarınızın sorumluluğunu alıp, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya teşvik ediyoruz. Mükemmel eğitim, yıllık değerlendirme ve düzenli geri bildirimlerin yanı sıra e-eğitim materyalleri, podcast'ler ve videolar içeren çevrimiçi öğrenme portalımıza da erişiminizi sağlıyoruz.

Yöneticiler için, çeşitli konuları kapsayan liderlik eğitimi ve seminerleri sağlayan uzman kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz. Belirli üst düzey roller için,ayrıca meslektaşlarımıza kısa vadeli projeleri tamamlamak veya bazı durumlarda uzun vadeli iş ihtiyaçlarını karşılamak için başka şehirlere / ülkelere transfer etme şansı da sunuyoruz.

Kapsayıcılık ve Çeşitlilik

COS, dünya çapında 30'dan fazla pazarda mevcuttur. Küresel bir şirket olarak hedefimiz, meslektaşlarımızın ve müşterilerimizin çok kültürlü dünyasını yansıtmaktır.

Kapsayıcılık ve çeşitliliğin, faaliyet gösterdiğimiz birçok ülke ve kültürde sürekli değişen sorunlar ve zorluklarla dolu karmaşık ve katmanlı bir konu olduğunu biliyoruz. COS'ta inşa etmek istediğimiz kültür, kapsayıcılık ve çeşitliliğin her zaman önceliğimiz olduğu bir kültürdür.

2007'deki lansmanımızdan bu yana, her zaman değer odaklı bir şirket olmak için çabaladık. Kapsayıcılık ve çeşitlilik, kim olduğumuz ve kim olmak istediğimizle ilgilidir. Her türlü ayrımcılığa karşı sıfır tolerans politikamız var. Ekiplerimizi katkılarına, başarılarına ve değerlerimize bağlılıklarına göre işe alır, teşvik eder ve ödüllendiririz.


Yan haklarımız

Çalışan İndirimi %25
Doğum İzni 28 Ek Gün
HIP
Yeni Doğan Hediye Kartı
Yol Ücreti
Yemek Ücreti
Özel Sağlık Sigortası(Pozisyona göre)
Kariyer Destek Taşınma Teşvik Paketi
Mazeret İzni
Doğal Afet İzni
Ölüm İzni (1.-2.derece yakın)
Engelli Çocuk Yıllık Ek İzin
Yılbaşı Hediye Kartı
Bayram ve Özel Günlerde Hediye
H&M Çalışanlarına Özel İndirimler
Giyim yardımı
Gönüllülük


Ekibimizle tanışın

Arket, Monki, Weekday, Afound, Other Stories, H&M ve H&M Home ile birlikte COS, H&M grubunu oluşturan sekiz benzersiz markadan biridir. H&M Group, dünya çapında 74 pazarda 170.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve dünyadaki en büyük 2. moda grubudur.

Bizi gerçekten öne çıkaran şey, sayelerinde büyüdüğümüz inanılmaz meslektaşlarımızdır. Mağazalardada, bölge ofislerimizden birinde veya Londra'daki merkez ofisimizde çalışıyor olsalar da, hepsi aynı tutkuyu ve her şey mümkündür  tavrını paylaşırlar.

Şimdiye kadarki kariyer hikayelerini öğrenmek için ekibimizden bazılarıyla tanışın ..

Aryan | Öğrenme ve Gelişim Müdürü

Rolünüzde neler yaptığınızdan biraz bahseder misiniz?

Bir öğrenme ve geliştirme yöneticisi olarak benim işim, COS'un her yıl büyümeye devam edebilmesi için gelişen, markaya bağlı ve yüksek performanslı bir ekip geliştirmek. Bunu başarmak için, bir öğrenme ve gelişim stratejisi oluşturmak üzere İK ekibimizle birlikte ekibimizi eğitmek için kullandığımız materyalleri gözden geçirip, yeni öğrenme programları üretmek için birlikte çalışıyoruz.

Geçmiş deneyimlerinden bahseder misiniz?

İlk işim eğitmenlikti  ve bu benim için çok büyük bir şans oldu çünkü aşık olduğum bir kariyer yoluna girmiş oldum. 17 yıl sonra bile hala iş gibi gelmiyor. İnsanların gelişmesine yardımcı olmak benim tutkum - birinin - profesyonel ve kişisel olarak - hedeflerine ulaşmak için dönüştüğünü görmek çok ödüllendirici.

COS için çalışmakla ilgili neyi seviyorsunuz?

Kültürümüz eşsiz ve harika. Risk almak, hata yapmak ve başarılı olmak için birbirimize destek oluyoruz. Ayrıca, ürünlerini çok sevdiğiniz bir marka için çalışmak her zaman güzeldir.

Nelly | Sales Advisor

Göreviniz ile ilgili en iyi şey nedir?

Birlikte çalıştığım insanlar! Richmond'daki ekibin orijinal bir üyesiydim ve yönetime geçmek istemiyor olsam da, başkalarının istedikleri yeni rollere geçmelerini izlemekten gerçekten keyif aldım. Ayrıca yeni gelenlerin hoş karşılanması da hoşuma gidiyor. Ekip olarak, ne kadar meşgul olursak olalım, daima olumlu bir atmosfer olmasını sağlamaya çalışırız.

COS'ta kariyer yapmak isteyen birine vereceğiniz herhangi bir tavsiyen var mı?

Moda veya perakende merdiveninde yukarı çıkmak istiyorsanız, COS olması gereken yerlerden biridir. Açık fikirli ve esnekseniz, öğrenmek ve ilerlemek için pek çok fırsat vardır. Marka, gelişmek isteyen insanları destekliyor. Aldıkları eğitim kalitesinin yüksek standartta olmasını sağlamak için zaman ve kaynaklara yatırım yapıyor. Yıllar içinde çok şey öğrendim, özellikle de genişleme projelerine yardım etme şansı verildiğinde. Bu bana yeni insanlarla tanışma ve farklı şehirleri deneyimleme fırsatı verdi.

Pavlina | Satın Alım Asistanı

Şu an bulunduğunuz yere nasıl geldiniz?

Moda tasarımcısı olarak mezun olduktan sonra birkaç yıl konfeksiyon teknolojisi uzmanı ve mücevher tasarımcısı olarak çalıştım. Modanın ticari yönü hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyordum, bu yüzden Londra'daki mağazalarından birinde COS'a katıldım. Kısa süre sonra bir takım lideri oldum ve ardından satın alma departmanında bir pozisyon müsait olduğunda merkez ofise geçtim.

Rolünüzle ilgili en sevdiğiniz şey nedir?

Satın alma departmanında her gün bir öğrenme fırsatıdır. Bir satın alımcı, tasarım taslağından mağazalarda nasıl sunulduğuna kadar bir ürünün tüm aşamalarını etkileyebilir, böylece şirket genelinde farklı ekiplerle çalışabilirsiniz. Sonuç olarak, becerilerim her zaman gelişiyor ve kendime meydan okumak için her zaman birçok fırsat var.

COS için çalışmayı neden seviyorsunuz?

İlk başta ürünlere bayıldım. Ama şirkette çalıştıktan sonra bunun insan, kültür ve değerler olduğunu anladım. Takımlar içindeki çeşitliliği de seviyorum. Herkesin farklı geçmişleri var ama aynı değerleri ve benzer zihniyetleri paylaşıyoruz.

Arthur | Departman Müdürü

Şu an bulunduğunuz yere nasıl geldiniz?

Paris'te çiçekçi olarak eğitim aldım ama kariyerimde bir değişiklik istediğime karar verdim. Her zaman bir COS hayranıydım ve tasarım ve mimari ile olan ilişkisini beğenmiştim, bu yüzden Londra'ya taşındığımda Regent Street mağazasında bir pozisyon için başvurdum. 2018'de, Mentorumun günlük rutinine eşlik edip, herşeyi öğrenebileceğim Departman Müdürü Stajyeri programına kabul edildim. Eğitimimden sonra, Knightsbridge şubemizde Kadın Bölümü Deparman Müdürü olmadan önce, High Street Kensington mağazamıza erkek giyim depatman müdürü olarak görev aldım.

Rolünüzle ilgili en sevdiğiniz şey nedir?

Benim için ekibimin büyümesini izlemek ve bu kadar çok insanla işbirliği yapmak. Ekip olarak farklı düzeylerde çok şey paylaşıyoruz çünkü herkes çok farklı geçmişlerden geliyor - kültür, iş deneyimi ve çok daha fazlası. Kim olduğunuzu öğreniyorsunuz ve her gün insanlar hakkında bir şeyler öğreniyorsunuz.

Perakende alanında kariyer yapmakla ilgilenen birine söyleyeceğiniz tek şey nedir?

Proaktif olun ve büyümek için önünüze çıkan her fırsatı değerlendirin.