COS ile tanışın

Uzun süre kullanılmak için tasarlanmış modern tarz

COS, şık bir yaşam için hazır giyim ve aksesuarlardan oluşan bir gardırop sunar. Köklerini lüks tasarım ve ilgi çekici moda akımlarından alan koleksiyonda, sürdürülebilir işçiliğe, kaliteye ve zamanın ötesinde üstün bir renk paletine titizlikle dikkat edilir. Markanın yaratıcı ruhu, beklenenin ötesinde bir deneyim yaratmak için orijinal hikaye anlatımı, sezonluk defileler ve çağdaş kültür yoluyla görselleştirilir.

Tasarım

Uzun ömürlü olması için ikonik parçalar, seçkin temel öğeler ve yenilikçi tasarımlar: COS tasarım estetiği anında fark edilir. Bir koleksiyonun arkasındaki ruh halinden bir manşetin zarif yapısına kadar bu yaratıcı detayların tümü, giysilerimize bütünlük kazandıran unsurların birer parçasıdır. Her parça zamansız ve satın alındıktan sonra sonsuza kadar saklayıp, sezon dışında da kullanabileceğiniz şekilde yapılmıştır.

Sürdürülebilirlik

Daha iyi görünüyor. Bir sezonun, bir trendin, bir anın ötesinde, daha sürdürülebilir bir dünya için.

Bir koleksiyon oluşturduğumuzda, sadece şimdi için tasarım yapmıyoruz, gelecek nesil için yenilik yapıyoruz. Ürünlerimizi bugün ve gelecekte daha iyi hale getirecek tüm olasılıkları değerlendiriyoruz.

Bu yaklaşımı, sürdürülebilir kumaşlara ve malzeme yeniliğine odaklanarak tasarımla birleştiriyoruz. Sektörümüzün ve gezegenimizin karşı karşıya olduğu sorunların tek bir çözümü yok - çok sayıda çözüm var. Bazıları basit, çoğu karmaşık. Sürdürülebilirlik ekibimiz bunları bulmak için her gün çok çalışıyor.

Buradan attığımız adımları keşfedin

Bugün koleksiyonumuzdaki malzemelerin %92'si daha sürdürülebilir kaynaklardan geliyor. Misyonumuz, yaptığımız her şeyde %100'e ulaşmaktır.

Ürün

Bir koleksiyon oluşturduğumuzda, sadece şimdi için tasarım yapmıyoruz, gelecek nesil için yenilik yapıyoruz. Ürünlerimizi bugün ve gelecekte daha iyi hale getirecek tüm olasılıkları değerlendiriyoruz.

İnsanlar

Uzun süreli tedarikçi ilişkilerinden iş arkadaşlarımızı güçlendirmeye kadar, dokunduğumuz topluluklarda insanlara öncelik vermenin önemine inanıyoruz.

Deneyim

COS deneyimi, müşterilerimizden, iş arkadaşlarımızdan, online ve fiziksel mağazalarımızdan, oluşturduğumuz içeriğe ve anlattığımız hikayelere kadar her şeyi içerir. Yeni bir mağaza açarken, kendi estetiğimizi tamamlayan tarihi mimari etkilerin eklektik bir karışımına yol açan orijinal özelliklerin mümkün olduğunca çoğunu koruyor ve iyileştiriyoruz.

Vizyonumuz, üç temel alanda yenilikçi çözümler arayarak %100 döngüsel bir mağaza deneyimi yaratmaktır: kaynak, azaltma ve yeniden kullanım. Bugün, enerji tasarruflu LED aydınlatma ve kot atıklarından yapılan tuğlalardan - ekiplerin mağazalar arasında iç mekan öğeleri olarak birbirleriyle paylaşabileceği- COS döngü projemize kadar çözümlerimizin çoğu dünyanın dört bir yanındaki binalarımızda görülebilir.