COS hakkinda

COS, gelecek sezonlar boyunca da geçerliliğini koruyacak, modası geçmeyen, modern koleksiyonlar yaratır. Bunu mümkün kılan şey işbirliğine dayanan yaklaşımımızdır…

Koleksiyonumuz | Gelecek sezonlarda da geçerli

Tasarım felsefemizi modern, işlevsel ve detaylarıyla düşünülmüş bir yaklaşım belirler. Gelip geçici trendleri değil, uzun ömürlü parçaları tercih ederiz. Atölyemizde el işçiliğine değer veririz, bu bizim için her şeyden önemlidir. Modası geçmeyecek ve gelecek sezonlarda da geçerli olacak parçalar tasarlarız. Bir koleksiyonun arka planındaki ruhtan kol manşetlerinin incelikli yapısına kadar tüm bu yaratıcı detaylar abartısız giysi bütünlüğümüzün parçalarını oluşturur. Tarz, madde olarak vücut bulur, şekil ise işlevi takip eder.

COS Sürdürülebilirlik | Daha iyi satın al, sonsuza kadar sakla

Başlangıçtan bu yana, tasarım ahlakımız her zaman uzun ömürlü olmuştur. Geçen trendlere göre kalıcı tarzı tercih ediyoruz. Her parçanın uzun bir ömrü olmalıdır. On yıl sonra kıyafetlerimizi giymenizi istiyoruz. Daha iyi satın al, sonsuza kadar sakla - bu bizim umudumuz.

Tasarım konusundaki bu yaklaşımı sürdürülebilir kumaşlar ve malzeme yeniliğine odaklanarak birleştiriyoruz. Endüstrimizin ve gezegenimizin karşı karşıya kaldığı sorunların tek bir çözümü yok - çok fazla var. Bazıları basit, çoğu karmaşık. Sürdürülebilirlik ekibimiz onları bulmak için her gün çok çalışıyor.

Şu anda, merkezi hedeflerimizden biri, daha erken olmasa da 2030 yılına kadar 100% geri dönüştürülmüş, yeniden üretilmiş veya daha sürdürülebilir kaynaklı malzemelere ulaşmaktır.

COS'ta yaptığımız şey de daha geniş bir vizyonun parçası. HM grup toplam döngüselliğe doğru çalışıyor: buradan attığımız adımları keşfedin.

Mekânlarımız | Mimari etkiler

Mağazalarımızdan birine adım attığınızda minimalizm duygusunu yaşayacağınız sakin ve modern bir mekânla karşılaşacaksınız. Hem alışveriş yapanlar hem de çalışanlar için ilham kaynağı olacak bir mekan yaratmak amacıyla mağazalarımıza çağdaş sanat galerilerinin dinlendirici sadeliği yansıtılmıştır. Yeni bir mağaza açarken yapının orijinal özelliklerini mümkün olduğunca korumaya ve restore etmeye çalışırız; böylece tarihi mimari etkilerle estetik anlayışımızı birleştiren eklektik bir mekân yaratırız. Giysilerimizdeki bir kolun kıvrım yerinden mağazamızdaki mobilyalara kadar her detayı dikkatle düşünürüz.