Mūsu vērtības

Mūsu vērtības mūs ir vadījušas un vienojušas jau kopš uzņēmuma dibināšanas 2007. gadā. Tās ir mūsu kultūras pamats, kas iestrādāts visā, ko darām un ko radām.

Mēs esam vienota komanda
Mūsu darbavieta ir iekļaujoša un cieņpilna.

Mēs ticam cilvēkiem
Mēs esam labākie, kādi spējam būt, un izceļam labāko no visiem un uzņēmuma.

Jo vienkāršāk, jo labāk
Mūsu mērķis ir vienkāršība un tieša pieeja lietas būtībai, jo skaidrība palīdz mums koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgs.

Uzmanības pievēršana izmaksām
Mēs veicam rūpīgas un ilgtspējīgas izvēles, atbildīgi izmantojot resursus un darot vairāk ar mazāk.

Uzņēmējdarbības gars
Mums ir spēcīgs biznesa domāšanas veids. Mēs esam zinātkāri un radoši un izmantojam katru iespēju, lai pielāgotos pastāvīgi mainīgajām klientu vajadzībām.

Tiešums un atvērtība jaunām idejām
Mēs esam atklāti, godīgi un pazemīgi. Mēs pārdomājam savu uzvedību un uzklausām citus.

Nemitīgs progress
Mēs vienmēr tiecamies atrast labāku veidu, kā virzīties uz priekšu.

Tava karjera

Darbs COS katram ir citāds: daži kolēģi mums pievienojas, studējot universitātē vai koledžā, kamēr citiem kolēģiem ir ambīcija kāpt pa karjeras kāpnēm modes industrijā. Lai arī kāda būtu Tava motivācija, Tavam laikam uzņēmumā vajadzētu būt labi pavadītam, un mēs piedāvājam daudzveidīgas iespējas, lai palīdzētu Tev piepildīt savas vajadzības.

Ja Tu meklē progresu un attīstību, mēs iedrošināsim Tevi uzņemties iniciatīvu savas karjeras veidošanā un palīdzēsim Tev sasniegt savus mērķus. Bez lieliskām apmācībām, ikgadējā novērtējuma un regulāras atgriezeniskās saites Tev būs arī pieeja mūsu tiešsaistes mācību portālam, kurā varēsi iepazīties ar plaša satura e-apmācību materiāliem, podkāstiem un video.

Mēs sadarbojamies ar ekspertu organizācijām, lai vadītājiem nodrošinātu vadības prasmju apmācības un seminārus, kas ietver daudzveidīgas tēmas. Dažiem augstākas pakāpes kolēģiem mēs arī piedāvājam iespēju doties uz citām valstīm/pilsētām, lai veiktu kādu īstermiņa projektu vai – citos gadījumos – lai īstenotu ilgāka termiņa uzņēmējdarbības vajadzības.

Iekļaušana un daudzveidība

COS darbojas vairāk nekā 30 tirgos visā pasaulē. Kā globālam uzņēmumam mūsu mērķis ir atspoguļot mūsu kolēģu un pircēju multikulturālo pasauli.

Mēs zinām, ka sociālā iekļautība un daudzveidība ir sarežģīta un daudzšķautņaina tēma ar mainīgām problēmām un izaicinājumiem daudzās valstīs un kultūrās, kurās mēs darbojamies. Kultūrā, ko vēlamies attīstīt COS, iekļautība un daudzveidība vienmēr ir prioritāte.

Kopš mūsu pirmsākuma 2007. gadā mēs vienmēr esam centušies būt uz vērtībām balstīts uzņēmums. Iekļautība un daudzveidība ir par to, kas mēs esam un kas mēs vēlamies būt. Mūsu uzņēmumā ir nulles tolerances politika attiecībā uz jebkāda veida diskrimināciju. Mēs pieņemam darbā, paaugstinām amatā un atalgojam mūsu komandas pēc to ieguldījuma, sasniegumiem un apņēmības strādāt saskaņā ar mūsu vērtībām.


Labumi un bonusi

Visiem COS darbiniekiem piedāvājam atlaidi visos H&M grupas zīmolu veikalos. Turklāt divreiz gadā mūsu kolēģi veikalā saņem zināmu summu apģērbu iegādei. Labumi un bonusi, ko piedāvājam, ir vēl viens veids, kā ieguldīt jūsu attīstībā un izrādīt pateicību.

Dāvanu karte darba apģērba iegādei divreiz gadā
Attīstība un Dialoga saruna
ERGO Apdrošināšana
Apmācības
Vasaras un ziemas ballītes
Veselības apdrošināšanu


Iepazīsti mūsu komandu

COS, līdzās Arket, Monki, Weekday, Afound, & Other Stories, H&M un H&M Home, ir viens no astoņiem unikāliem zīmoliem, kas kopā veido H&M grupu. H&M grupā strādā vairāk nekā 170 000 cilvēku 74 tirgos visapkārt zemeslodei, un mēs esam otrā lielākā modes grupa pasaulē.

Tas, kas patiešām liek mums izcelties, ir mūsu nepārspējamie kolēģi. Lai arī kur viņi strādā – veikalā, vienā no mūsu reģionālajām iestādēm vai mūsu galvenajā birojā Londonā – viņus visus vieno ambīcija un visu varoša attieksme. Tikai pateicoties viņiem, mēs esam auguši un attīstījušies.

Satiec dažus no mūsu komandas biedriem, lai uzzinātu viņu karjeras stāstus…

Aryan | Mācību un attīstības vadītājs

Vai varat nedaudz pastāstīt par to, ko darāt savā amatā?

Kā mācību un attīstības vadītājam mans uzdevums ir izveidot iesaistītu, daudzveidīgu un kvalitatīvu komandu, lai COS varētu turpināt augt katru gadu. Lai to panāktu, es cieši sadarbojos ar mūsu HR komandu, lai izveidotu mācību un attīstības stratēģiju. Tas ietver materiālu pārskatīšanu, ko izmantojam, lai apmācītu mūsu komandu, kā arī jaunu mācību programmu izstrādi.

Kāda bija Jūsu iepriekšējā pieredze?

Mana pirmā darba pieredze bija treneris, par ko esmu  laimīgs, jo tas ir bijis karjeras ceļš, kurā esmu iemīlējies un daru to joprojām. Pat pēc 17 gadiem tas joprojām nejūtas kā darbs. Palīdzēt cilvēkiem attīstīties ir mana aizraušanās — ir tik patīkami redzēt, kā kāds pārveidojas gan profesionāli, gan personiski, lai sasniegtu savus mērķus. 

Kas jums patīk darbā COS?

Mūsu kultūra ir unikāla un brīnišķīga. Mēs atbalstām viens otru, lai riskētu, kļūdītos un izceltos. Turklāt vienmēr ir patīkami strādāt pie zīmola, kura produkti jums ļoti patīk.

Nelly | Pārdošanas konsultants

Kas ir labākais jūsu lomā?

Nav šaubu, ka tie ir cilvēki, ar kuriem kopā strādāju. Lai gan es nevēlējos mainīt amatu, man ļoti patika vērot, kā citi iegūst vēlamos amatus. Man patīk, ka jaunpienācējiem liek justies gaidītiem. Kā komanda mēs vienmēr cenšamies nodrošināt pozitīvu atmosfēru neatkarīgi no tā, cik aizņemti mēs esam.

Vai ir kāds padoms, ko jūs varētu sniegt kādam, kas interesējas par karjeru COS?

Ja vēlaties attīstīt savu karjeru modes vai mazumtirdzniecības jomā, COS ir viena no vietām, kur būt. Ja esat atvērts un elastīgs- ir tik daudz iespēju mācīties un progresēt. Zīmols atbalsta cilvēkus, kuri vēlas attīstīties. Viņi iegulda laiku un resursus, lai nodrošinātu kvalitatīvas apmācibas. Gadu gaitā esmu daudz iemācījies, it īpaši, kad man tika dota iespēja palīdzēt jaunu veikalu atvēršanas  projektos. Tas man deva iespēju satikt jaunus cilvēkus un iepazīt dažādas pilsētas.

Pavlina | Pircēja palīgs

Kā jūs nokļuvāt tur, kur atrodaties tagad?

Pēc modes dizainera absolvēšanas pāris gadus strādāju par apģērbu tehnologu un juvelierizstrādājumu dizaineri. Es vēlējos uzzināt vairāk par modes biznesa pusi, tāpēc pievienojos COS vienā no Londonas veikaliem. Drīz vien mani iecēla par komandas vadītāju un pēc tam pārcēlos uz galveno biroju, kad radās iespēja pieteikties vakancei iepirkumu nodaļā.

Kas ir labākais jūsu lomā?

Katru dienu ir iespējams mācīties iepirkšanas nodaļā. Iepircējs var ietekmēt visus produkta posmus. Sākot no dizaina skices un beidzot ar to, kā tas tiek prezentēts veikalos, lai šajā biznesā jūs varētu strādāt ar dažādām komandām. Tā rezultātā manas prasmes vienmēr attīstās, un vienmēr ir daudz iespēju sevi izaicināt. 

Kas jums patīk darbā COS?

Sākumā es iemīlējos produktos. Taču pēc tam, kad strādāju uzņēmumā, sapratu, ka tie ir cilvēki, kultūra un vērtības. Man patīk arī dažādība komand

Arthur | Nodaļas vadītājs

Kā jūs nokļuvāt tur, kur atrodaties tagad?

Es mācījos par floristu Parīzē, bet nolēmu, ka vēlos pārmaiņas karjerā. Es vienmēr biju COS cienītājs, un man patika tā saistība ar dizainu un arhitektūru, tāpēc, kad pārcēlos uz Londonu, es pieteicos uz vietu Regent Street veikalā. 2018. gadā tiku uzņemta praktikantu vadītāja programmā, kurā uzzināju visu par lomu, ēnot savu mentoru viņas ikdienas uzdevumos. Pēc apmācības es pārcēlos uz mūsu High Street Kensington veikalu kā vīriešu apģērbu nodaļas vadītājs un pēc tam - par sieviešu nodaļas vadītāju  mūsu Naitsbridžas filiālē.

Kas ir labākais jūsu lomā?

Man patīk vērot, kā mana komanda aug un sadarbojas ar daudziem cilvēkiem. Mēs komandā esam dažādi, jo visi ir no tik dažādām vidēm – kultūra, darba pieredzes.

Ko jūs sakāt kādam, kas interesējas par mazumtirdzniecības karjeru?

Esiet aktīvs un izmantojiet jebkuru iespēju, kas rodas, lai attīstītos.