Meie väärtused

Meie väärtused peegeldavad seda, kes me oleme, mille eest seisame ja kuidas käitume – neid väärtuseid jagavad kõik meie kolleegid üle terve maailma, olenemata töökohast või rollist. Meie väärtused aitavad meil koos areneda. Me püüame olla ausad ja avatud, kuid samal ajal tagasihoidlikud ning lugupidavad. Me julgustame inimesi oma ideede eest seisma ja sellega ka teisi inspireerima.

Meie jagatud väärtused on

- Oleme üks meeskond
- Me usume inimestesse
- Lihtsad lahendused
- Kuluteadlikkus
- Ettevõtlikkus
- Otsekohesus ja avatus
- Pidev areng 

Sinu hüvitised ja lisad

Kõikidele COSi töötajatele pakume töötajasoodustust kõikidele H&M Grupi kaubamärkidele. Lisaks sellele saavad kõik meie poodide töötajad kaks korda aastas teatud summa eest rõivaid osta. Need hüvitised on üks osa sellest, kuidas sinusse investeerime ja sulle tunnustust avaldame.

Võrdsed võimalused ja kaasamine

COS on hetkel leitav rohkem kui 30 turul üle kogu maailma. Me oleme globaalne ettevõte ja meie eesmärk on peegeldada meie kolleegide ja klientide kultuuriküllast maailma.

Me teame, et mitmekesisus ja kaasatus on keerulised ja sügavad teemad, milles toimuvad pidevad muutused, samuti esineb uusi väljakutseid riikides ja kultuurides, kus me tegutseme. Soovime COSis ehitada üles kultuuri, kus kaasamine ja mitmekesisuse hindamine on meie prioriteet.

Me oleme alates asutamisest püüdnud olla väärtuspõhine ettevõte. Kaasamine ja mitmekesisus on osa sellest, kes me oleme ja kes me tahame olla. Meil on nulltolerants igasuguse diskrimineerimise suhtes. Me värbame, edutame ja väärtustame oma tiime vastavalt nende panusele, saavutustele ja sellele, kui pühendunud nad on meie väärtustele. 

Sinu karjäär

Töökohad COSis on erinevad – mõned kolleegid töötavad meie juures õppimise kõrvalt, teised soovivad aga moetööstuses või müügitöös karjääri teha. Sinu olukorrast olenemata soovime, et sinu aeg meiega oleks hästi veedetud ning pakume sinu vajaduste täitmiseks erinevaid võimalusi. Kui soovid kasvada ja areneda, julgustame sind enda arengu eest vastutust võtma ning aitame sul eesmärke saavutada. Pakume sulle suurepärast väljaõpet, iga-aastaseid arenguvestluseid ja regulaarset tagasisidet, lisaks sellele pääsed ligi ka meie e-õppe keskkonnale, kust leiad mahukaid koolitusmaterjale, taskuhäälinguid ja videoid. Juhtivate töökohtade puhul pakume spetsiifilisi juhtimiskoolitusi ning mitmeid erinevaid seminare. On rolle, mille raames pakume ka võimalust osaleda lühemates või pikemaajalistes projektides teistes linnades või riikides.