Tutvustame COS-i

Moodne stiil, loodud kestma.

COS pakub valmisrõivaste ja aksessuaaride garderoobi hästi riietatud eluks. Luksuslikus disainis ja veenvates moeliikumistes juurdunud kollektsioon pöörab suurt tähelepanu jätkusuutlikule valmistamisele, kvaliteedile ja suurepärasele värvipaletile, mis ületab aega. Kaubamärgi loomingulist hinge visualiseeritakse originaalse jutuvestmise, hooajaliste demonstratsioonide ja nüüdisaegse kultuuri kaudu, et pakkuda oodatust paremat elamust.

Disain

Esmaklassilise disainiga esmatähtsad esemed, uuenduslik disain, mis on loodud kestma: COS-i disain on koheselt äratuntav. Alates kollektsiooni meeleolust kuni manseti peene konstruktsioonini – need loomingulised detailid on kõik osa sellest, mis annab meie rõivastele terviklikkuse. Iga ese on ajatu ja loodud kestma läbi hooaegade, et saaksite teadlikumalt osta ja igavesti alles hoida.

Jätkusuutlikkus

Parema välimusega kaugemale. Kestab kauem, kui hooaeg, trend, hetk, liikudes  jätkusuutlikuma maailma poole.

Kollektsiooni luues ei disaini me ainult praeguseks, vaid teeme uuendusi ka järgmise põlvkonna jaoks. Kaalume kõiki võimalusi, mis muudavad meie tooted paremaks nii olevikus kui ka tulevikus.

Meie disain keskendub  jätkusuutlikusele , kangaste- ja materjaliuuendustele. Meie tööstuse ja meie planeediga seotud probleemidele ei ole ühte lahendust – neid on palju. Mõned on lihtsad, enamik on keerulised. Meie jätkusuutlikkuse meeskond töötab iga päev, et neid leida.

Uurige samme, mida me teeme.

 

Täna on 92% meie kollektsioonis olevatest materjalidest jätkusuutlikult hangitud. Meie missioon on jõuda 100%ni kõiges mida teeme.

Toode

Kollektsiooni luues ei kujunda me ainult praeguseks, vaid teeme uuendusi ka järgmise põlvkonna jaoks. Kaalume kõiki võimalusi, mis muudavad meie tooted paremaks nii olevikus kui ka tulevikus.

Inimesed

Alates pikaajalistest tarnijasuhetest kuni kolleegide innustamiseni, arvame, et inimesed on esikohal kõikides kogukondades, millega me kokku puutume.

Kogemus

COS-i kogemus hõlmab kõike alates meie klientidest, kolleegidest ning meie veebi- ja füüsilistest poodidest, kuni meie loodud sisuni ja lugudeni, mida räägime.

Uue poe avamisel säilitame ja taastame nii palju algupäraseid omadusi, kui võimalik. See loob eklektilise segu ajaloolistest arhitektuurimõjudest ning meie enda esteetikast.

Meie visioon on luua 100% ringne poekogemus, otsides uuenduslikke lahendusi kolmes võtmevaldkonnas: ressurss, vähendamine ja taaskasutus. Tänapäeval on meie hoonetes üle maailma näha paljusid meie lahendusi: alates energiasäästlikest LED-valgustitest ja teksajäätmetest valmistatud tellistest, kuni COS-i ringlemise projektini – kus meeskonnad saavad kaupluste vahel sisustusesemeid jagada.