Meie väärtused

Meie väärtused on meid juhtinud ja ühendanud alates COSi loomisest 2007. aastal. Need on meie kultuuri alus ning on juurdunud kõigesse, mida me teeme ja mida loome.

 

Me oleme üks meeskond
Meie töökoht on kaasav ja lugupidav. Me julgustame teineteist ja aitame üksteisel koos võita.

Me usume inimestesse
Me oleme parimad, kes me olla saame, ja toome igaühes ja ettevõttes esile parima.

Me oleme ettevõtjad
Oleme uudishimulikud ja loovad ning kasutame iga võimalust, et kohaneda pidevalt muutuvate klientide vajadustega.

Me teeme pidevalt täiendusi
Me täiustame end pidevalt, otsides tagasisidet, et tegutseda, õppida ja kohaneda kiiresti.

Me oleme kuluteadlikud
Me teeme hoolikaid ja jätkusuutlikke valikuid, kasutades ressursse vastutustundlikult ja tehes vähemaga rohkem.

Me oleme otsekohesed ja avatud
Oleme avatud, ausad ja tagasihoidlikud. Me mõtleme oma käitumise üle ja kuulame teisi.

Me hindame lihtsaid lahendusi
Me püüdleme lihtsuse poole ja oleme otsekohesed, sest selgus aitab meil keskenduda sellele, mis on oluline.

Sinu karjäär

Töökohad COSis on erinevad – mõned kolleegid töötavad meie juures õppimise kõrvalt, teised soovivad aga moetööstuses või müügitöös karjääri teha. Sinu olukorrast olenemata soovime, et sinu aeg meiega oleks hästi veedetud ning pakume sinu vajaduste täitmiseks erinevaid võimalusi.

Kui soovid kasvada ja areneda, julgustame sind enda arengu eest vastutust võtma ning aitame sul eesmärke saavutada. Pakume sulle suurepärast väljaõpet, iga-aastaseid arenguvestluseid ja regulaarset tagasisidet, lisaks sellele pääsed ligi ka meie e-õppe keskkonnale, kust leiad mahukaid koolitusmaterjale, taskuhäälinguid ja videosid.

Juhtivate töökohtade puhul pakume spetsiifilisi juhtimiskoolitusi ning mitmeid erinevaid seminare. On rolle, mille raames pakume ka võimalust osaleda lühemates või pikemaajalistes projektides teistes linnades või riikides.

Kaasamine ja mitmekesisus

COS on hetkel leitav rohkem kui 30 turul üle kogu maailma. Me oleme globaalne ettevõte ja meie eesmärk on peegeldada meie kolleegide ja klientide kultuuriküllast maailma.

Me teame, et mitmekesisus ja kaasamine on keerulised ja sügavad teemad, milles toimuvad pidevad muutused, samuti esineb uusi väljakutseid erinevates riikides ja kultuurides, kus me tegutseme. Soovime COSis üles ehitada kultuuri, kus kaasamine ja mitmekesisuse hindamine on meie prioriteet.

Me oleme alates asutamisest püüdnud olla väärtuspõhine ettevõte. Kaasamine ja mitmekesisus on osa sellest, kes me oleme ja kes me tahame olla. Meil on nulltolerants igasuguse diskrimineerimise suhtes. Me värbame, edutame ja väärtustame oma tiimiliikmeid vastavalt nende panusele, saavutustele ja sellele, kui pühendunud nad on meie väärtustele. 


Pakutavad hüved

Personalisoodustust kõikidele H&M Groupi kaubamärkidele üle maailma
Boonus, kui soovitad meile uusi kolleege
Saavad kõik meie poodide töötajad kaks korda aastas teatud summa eest rõivaid osta.


Tutvuge meie meeskonnaga

COS on Arketi, Monki, Weekday, Afoundi, & Other Stories, H&M ja H&M Home kõrval üks kaheksast ainulaadsest kaubamärgist, mis moodustavad H&M Groupi. H&M Group annab tööd enam kui 170 000 inimesele 74 turul üle maailma ja me oleme suuruselt teine moekontsern maailmas.

See, mis paneb meid tõeliselt silma paistma, on meie imelised kolleegid. Olenemata sellest, kas nad töötavad kaupluses, mõnes meie piirkondlikus kontoris või meie peakontoris Londonis – neil kõigil on ambitsioonid ja kõik-on-võimalik suhtumine. Tänu neile oleme me kasvanud.

Tutvuge mõne meie meeskonnaliikmega, et kuulda nende senisest karjääriloost...

Aryan | Õppe- ja arendusjuht

Kas saad meile natuke rääkida, mida sa oma rollis teed?

Õppe- ja arendusjuhina on minu tööks mitmekülgse ja tõhusa meeskonna arendamine, et COS saaks iga aasta kasvada. Selle saavutamiseks teen tihedat koostööd meie personalimeeskonnaga, et luua õppimis- ja arengustrateegia. See hõlmab meeskondade koolitamiseks kasutatavate materjalide ülevaatamist ja ka uute õppeprogrammide koostamist.

Milline oli sinu taust?

Minu kõige esimene amet oli koolitaja, mis on õnnelik juhus, sest see on karjääritee, millesse olen armunud. Isegi pärast 17 aastat ei tundu see ikka veel tööna. Minu kirg on aidata inimestel areneda – näha kedagi muutumas nii professionaalselt kui ka isiklikult, et oma eesmärke saavutada, on nii rahuldust pakkuv.

Mis sulle COSis töötamise juures meeldib?

Meie kultuur on ainulaadne ja imeline. Toetame üksteist riskide võtmisel, vigade tegemisel ja oleme silmapaistvad. Lisaks on alati tore töötada brändi heaks, mille tooteid sa väga armastad.

Nelly | Müügikonsultant

Mis on sinu rolli juures parim?

Inimesed, kellega ma töötan – pole kahtlustki. Ehkki minu soov ei ole olnud oma karjääris juhiks areneda, on mulle väga meeldinud vaadata, kuidas teised omandavad uusi rolle, mis neile huvi pakuvad. Mulle meeldib ka see, kuidas uusi meeskonnaliikmeid vastu võetakse. Meeskonnana püüame alati tagada positiivse õhkkonna – olenemata sellest, kui hõivatud me oleme.

Millist nõu annaksid kellelegi, kes on huvitatud karjäärist COS-is?

Kui soovite liikuda moe- või jaemüügiredelil ülespoole, on COS üks parimaid kohti. Kui olete avatud ja paindlik, on õppimiseks ja arendamiseks palju võimalusi. Ettevõte on toeks inimestele, kes soovivad areneda. Nad investeerivad aega ja ressursse tagamaks, et pakutavate koolituste kvaliteet oleks kõrge. Aastate jooksul olen palju õppinud, eriti kui sain võimaluse aidata ettevõttel laieneda. See andis mulle võimaluse kohtuda uute inimestega ja külastada erinevaid kohti.

Pavlina | Ostuassistent

Kuidas sa jõudsid siia, kus sa praegu oled?

Pärast moekunstniku eriala lõpetamist töötasin paar aastat rõivatehnoloogi ja ehtedisainerina. Tahtsin rohkem teada saada moe ärilise poole kohta, mistõttu liitusin COSiga ühes nende Londoni poes. Peagi määrati mind meeskonna juhiks ja kui ostuosakonnas vabanes koht, liikusin edasi peakontorisse.

Mis on sinu rolli juures parim?

Iga päev ostuosakonnas on õppimisvõimalus. Ostja saab mõjutada toote kõiki etappe, alates kujundusest kuni selle esitlemiseni kauplustes, nii et saan ettevõtte erinevate meeskondadega koostööd teha. Tänu sellele mu oskused arenevad pidevalt ja alati on palju võimalusi enda proovilepanekuks.

Mis sulle COSis töötamise juures meeldib?

Alguses armusin toodetesse. Kuid peale seda, kui ettevõttes töötamist alustasin, mõistsin, et see on inimesed, kultuur ja väärtused. Mulle meeldib ka meeskondade mitmekesisus. Kõigil on erinev taust, kuid me jagame samu väärtusi ja sarnaseid mõtteviise.

Arthur | Osakonnajuhataja

Kuidas sa jõudsid siia, kus sa praegu oled?

Õppisin Pariisis floristiks, kuid otsustasin, et tahan oma karjääri vaheldust. Olin alati COS-i fänn ja mulle meeldis selle seos disaini ja arhitektuuriga, nii et Londonisse kolides kandideerisin Regent Streeti poodi. 2018. aastal võeti mind vastu osakonnajuhataja praktikaprogrammi, kus õppisin rolli kohta kõike, koos mentoriga tema igapäevaste ülesannete täitmisel. Pärast koolitust liikusin meie High Street Kensingtoni poodi meesterõivaste osakonnajuhatajaks, enne kui sain meie Knightsbridge'i poe naiste korruse juhatajaks.

Mis on sinu rolli juures parim?

Mulle meeldib vaadata, kuidas mu meeskond areneb ning nii paljude inimestega koostööd teha. Me jagame meeskonnana nii palju erinevatel tasanditel, sest kõik on väga erineva taustaga – kultuur, töökogemus ja palju muud. Õpin töö käigus, kes mina olen ja saan iga päev teisi inimesi tundma õppida.

Mis on üks asi, mida ütleksid jaekaubanduse karjäärist huvitatud inimesele?

Olge proaktiivne ja kasutage kõiki ettetulevaid võimalusi kasvamiseks.