Teave COSi kohta

COSis luuakse ajatuid kollektsioone, mis kestavad rohkem kui ühe hooaja. See on võimalik just tänu meie ühistele jõupingutustele ja koostööl põhinevale lähenemisele.  

Meie kollektsioon | Loodud kestma üle hooaegade

Meie disaini aluseks on moodne, funktsionaalne ja läbimõeldud lähenemine. Me valime mööduvate trendide asemel pikaealisuse. Me väärtustame üle kõige just meisterlikkust ning iga meie toode on ajatu ja loodud kestma. Meie toodete terviklikkuse loovad nende erinevad osad ja loomingulised detailid, kollektsiooni üldisest meeleolust kuni toodete imepeene konstruktsioonini välja. Stiil tuleb koos sisuga ning vorm tuleneb funktsioonist.

COS Sustainability | Ostle targalt, hoia igavesti

Meie disaini põhiväärtus on algusest peale olnud pikaealisus. Me väärtustame püsivat stiili, mitte mööduvaid trende. Igal tootel peaks olema pikk elu. Me soovime, et kannaksite meie riideid ka kümne aasta pärast. Ostleme targalt, hoiame igavesti – see on meie lootus.

See lähenemine kajastub meie disainis, mille fookuses on jätkusuutlikud ja uunduslikud materjalid. Rõivatööstuse ja planeediga seotud murekohtadele pole üht kindlat lahendust, sest probleeme on mitmeid. Mõned neist on lihtsad, suurem osa aga keerulised. Meie jätkusuutlikkuse meeskond töötab iga päev eesmärgiga nendele murekohtadele lahendusi leida.

Praegu on üks meie peamisi eesmärke kasutada hiljemalt aastaks 2030 vaid materjale, mis on 100% ümbertöödeldud, uuesti kasutusse võetud või pärit teistest jätkusuutlikest allikatest.

Meie tegevused COSis on osa suuremast pildist. H&M Grupp töötab ühiselt ringmajanduse nimel, meie teekonnaga kestlikuma moetulevikuga suunas saad tutvuda siin.

Meie ruumid | Arhitektuurilised mõjutused

Kui astud meie poodi, leiad, et see on rahulik ja modernne ruum, mida iseloomustab minimalism. Meie poodide inspiratsiooniallikaks on kaasaegsed kunstigaleriid, mis aitavad luua inspireeriva paiga nii ostlemiseks kui töötamiseks. Uut poodi avades püüame säilitada võimalikult palju originaalset arhitektuuri, mille tulemus on segu ajaloolistest mõjutustest ning meie oma esteetikast. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, alates volditud varrukast kuni mööblini välja.