O COS

COS tworzy ponadczasowe, nowoczesne kolekcje, które pozostają aktualne mimo przemijających trendów. Udaje nam się to osiągnąć dzięki wspólnej pracy…

Nasza kolekcja | Ponadczasowy styl

Staramy się, aby to, co tworzymy, było nowoczesne, funkcjonalne i przemyślane. Stawiamy na trwałość zamiast na przemijające trendy. W naszym atelier jakość wykonania ma niezwykłe znaczenie, a każda rzecz, którą tworzymy, jest ponadczasowa i wytrzymała. Wszystkie te detale składające się na kreatywną całość – od inspiracji w danej kolekcji po subtelną konstrukcję mankietu – sprawiają, że bezpretensjonalny styl COS jest spójny. Materiał definiuje styl, a krój – funkcję.

Nasze wnętrza | Inspiracje architektoniczne

Po przekroczeniu progu naszego sklepu od razu dostrzeżesz spokojne, nowoczesne wnętrze nawiązujące do minimalizmu. Wykorzystujemy elementy nieszablonowej prostoty charakterystycznej dla nowoczesnych galerii sztuki, tworząc inspirujące miejsca zarówno dla klientów, jak i naszego zespołu. W każdej nowej lokalizacji staramy się zachować jak najwięcej oryginalnych elementów danego miejsca, co pozwala nam stworzyć eklektyczne połączenie architektury nawiązującej do historii z naszym spojrzeniem na estetykę. Od marszczeń na rękawie po meble – każdy najmniejszy szczegół jest przemyślany.