Mūsų vertybės

Mūsų įmonės vertybės yra didžiulė dalis to, kas mes esame, ką mes atstovaujame ir kaip mes elgiamės. Šios vertybės jungia visus mūsų kolegas visame pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokias pareigas jie užima ar kuriame skyriuje jie dirba. Mūsų vertybės suteikia mums galimybę tobulinti tai, kaip mes dirbame drauge. Mes siekiame būti atvirais ir nuoširdžiais, tačiau tuo pačiu kukliais ir pagarbiais. Mes skatiname žmones dalintis savo idėjomis bei įkvėpti kitus daryti tą patį. 

Mūsų bendros vertybės yra šios:

- Komandinis darbas
- Tikėjimas žmonėmis
- Paprastumas
- Taupumas
- Verslumo dvasia
- Tiesumas ir atvirumas
- Nuolatinis tobulėjimas

Privilegijos ir papildomi priedai

Visiems COS darbuotojams suteikiame nuolaidų visų H&M grupei priklausančių prekių ženklų parduotuvėse. Be to, du kartus metuose mūsų parduotuvėse dirbantiems komandos nariams bus suteikiamas biudžetas įsigyti patinkančius COS kolekcijos drabužius.

Lygios galimybės ir įtrauktis

COS vykdo veiklą daugiau nei 30 rinkų visame pasaulyje. Esame globali įmonė, todėl mūsų tikslas yra atspindėti multikultūrinį pasaulį, kuriame gyvena mūsų kolegos ir klientai.

Žinome, kad įtrauktis ir įvairovė yra sudėtinga bei daugiasluoksnė tema. Daugybėje kultūrų ir šalių, kuriose vykdome veiklą, egzistuoja nuolat besikeičiančios problemos ir iššūkiai.  Kultūroje, kurią norime kurti ir puoselėti COS, įtrauktis ir įvairovė visuomet yra mūsų prioritetas. 

Nuo to laiko, kai pradėjome veiklą 2007-aisiais metais, mes nuolat siekiame būti įmone, vedama vertybių. Įtrauktis ir įvairovė atspindi tai, kas mes esame ir kuo mes norime būti. Mes vadovaujamės „nulinės tolerancijos“ politika bet kokios diskriminacijos klausimais. Mes įdarbiname, paaukštiname pareigose ir apdovanojame savo komandas atsižvelgdami į jų indėlį, pasiekimus ir atsidavimą mūsų vertybėms. 

Jūsų karjera

Darbas COS gali būti kiekvienam skirtingas: vieni kolegos prisijungia prie mūsų studijuodami universitetuose ar kolegijose, o kiti siekia karjeros mados ar pardavimų srityje. Nepriklausomai nuo to, kodėl norite prisijungti prie mūsų komandos, jūsų laikas su mumis turėtų būti praleistas vertingai – mes siūlome daugybę skirtingų galimybių, padėsiančių patenkinti jūsų poreikius. Jei ieškote tobulėjimo ir karjeros galimybių, mes skatinsime jus eiti į priekį bei siekti jūsų tikslų. Mes suteikiame nepriekaištingus mokymus, vykdome metinius vertinimus bei nuolat dalinamės grįžtamuoju ryšiu, o taip pat kolegoms suteikiame prieigą prie internetinio mokymų portalo, kuriame galima rasti daugybę įvairios mokomosios medžiagos, tinklalaidžių bei vaizdo įrašų. Bendradarbiaudami su specialistais, vadovaujančias pareigas užimantiems kolegoms organizuojame lyderystės mokymus bei įvairius seminarus. Kai kuriems kolegoms, užimantiems aukštesnes pareigas, taip pat galime pasiūlyti galimybę persikelti į kitus miestus ar šalis darbui prie laikinų projektų, o kartais – ir ilgesniam laikui.