Mūsų vertybės

Mūsų vertybės mus lydi ir vienija nuo pat mūsų veiklos pradžios 2007 m. Jos yra mūsų kultūros pagrindas, įtvirtintas visame, ką darome ir ką kuriame.

Komandinis darbas
Tikėjimas žmonėmis
Paprastumas
Taupumas
Verslumo dvasia
Tiesumas ir atvirumas
Nuolatinis tobulėjimas

Jūsų karjera

Darbas „COS“ gali būti skirtingas kiekvienam: vieni kolegos prisijungia prie mūsų studijuodami universitetuose ar kolegijose, o kiti siekia karjeros mados ar pardavimų srityje. Nepriklausomai nuo to, kodėl norite prisijungti prie mūsų komandos, jūsų laikas su mumis bus praleistas vertingai – mes siūlome daugybę skirtingų galimybių, padėsiančių patenkinti jūsų poreikius.

Jei ieškote tobulėjimo ir karjeros galimybių, mes skatinsime jus eiti į priekį bei siekti jūsų tikslų. Mes suteikiame nepriekaištingus mokymus, vykdome metinius vertinimus bei nuolat dalinamės grįžtamuoju ryšiu, o taip pat kolegoms suteikiame prieigą prie internetinio mokymų portalo, kuriame galima rasti daugybę įvairios mokomosios medžiagos, tinklalaidžių bei vaizdo įrašų.

Bendradarbiaudami su specialistais, vadovaujančias pareigas užimantiems kolegoms organizuojame lyderystės mokymus bei įvairius seminarus. Kai kuriems kolegoms, užimantiems vadovaujamąsias pareigas, taip pat galime pasiūlyti galimybę persikelti į kitus miestus ar šalis darbui prie laikinų projektų, o kartais – ir ilgesniam laikui.

įtraukimas

„COS“ vykdo veiklą daugiau nei 30 rinkų visame pasaulyje. Esame globali įmonė, todėl mūsų tikslas yra atspindėti multikultūrinį pasaulį, kuriame gyvena mūsų kolegos ir klientai.

Žinome, kad įtrauktis ir įvairovė yra sudėtinga bei daugiasluoksnė tema. Daugybėje kultūrų ir šalių, kuriose vykdome veiklą, egzistuoja nuolat besikeičiančios problemos ir iššūkiai.  Kultūroje, kurią norime kurti ir puoselėti „COS“, įtrauktis ir įvairovė visuomet yra mūsų prioritetas. 

Nuo to laiko, kai pradėjome veiklą 2007-aisiais metais, mes nuolat siekiame būti įmone, vedama vertybių. Įtrauktis ir įvairovė atspindi tai, kas mes esame ir kuo mes norime būti. Mes vadovaujamės „nulinės tolerancijos“ politika bet kokios diskriminacijos klausimais. Mes įdarbiname, paaukštiname pareigose ir apdovanojame savo komandas atsižvelgdami į jų indėlį, pasiekimus ir atsidavimą mūsų vertybėms. 


Mūsų privalumai

Privatus sveikatos draudimas praėjus trijų mėnesių bandomąjį laikotarpį
Kalėdinė premija 50€ neto
25% darbuotojo nuolaida, galioja visose H&M grupės parduotuvėse pasaulyje
25€ dovanų kortelė sulaukus naujagimio
Priedai vadovams pasiekus veiklos rodiklius
Lėšos drabužiams


Susipažinkite su mūsų komanda

„COS“, kartu su „Arket“, „Monki“, „Weekday“, „Afound“, „& Other Stories“ ir „H&M“ yra viena iš kelių unikalių įmonių, sudarančių „H&M“ grupę. „H&M“ grupėje dirba daugiau nei 170 000 žmonių, 74 rinkose visame pasaulyje, o mes esame antra pagal dydį mados kompanija pasaulyje.

Tai, kas iš tikrųjų mus išskiria, yra mūsų neįtikėtini kolegos. Nesvarbu, ar jie dirba parduotuvėje, viename iš mūsų regioninių biurų, ar mūsų pagrindinėje būstinėje Londone – juos visus vienija ambicijos ir požiūris, jog viskas yra įmanoma. Tik jų dėka mes užaugome.

Susipažinkite su kai kuriais mūsų komandos nariais ir sužinokite apie jų karjeros istoriją...

Aryan | Mokymosi ir plėtros vadovas

Ar galite šiek tiek papasakoti apie tai, ką darote savo pozicijoje?

Mano, kaip mokymosi ir tobulėjimo vadovo, darbas yra formuoti įtraukią, įvairiapusę ir gerai dirbančią komandą, kad „COS“ kasmet galėtų augti. Siekdamas šio tikslo, glaudžiai bendradarbiauju su mūsų personalo komanda ir kartu kuriame mokymosi ir tobulėjimo strategiją. Tai apima medžiagos, kurią naudojame mokydami savo komandą, peržiūrą ir naujų mokymosi programų kūrimą.

Kokią poziciją užėmei anksčiau?

Buvau treneris. Tai buvo mano pirmasis darbas. Man pasisekė, nes tai karjera, kurią įsimylėjau. Net ir po 17 metų šioje pozicijoje vis dar neatrodo, jog tai darbas. Padėti žmonėms tobulėti yra mano aistra – labai smagu matyti, kaip kažkas keičiasi – tiek profesionaliai, tiek asmeniškai – kad pasiektų savo tikslus.

Kas tau patinka dirbant „COS“?

Mūsų kultūra yra unikali ir nuostabi. Mes palaikome vieni kitus, nebijome rizikuoti, klysti ir tobulėti. Be to, visada malonu dirbti su prekės ženklu, kurio produktai man labai patinka.

Nelly | Pardavėja konsultantė

Kas tau labiausiai patinka šioje pozicijoje?

Žmonės, su kuriais dirbu – be jokių abejonių. Nors nenorėjau užimti vadovaujamosios pozicijos, man labai patiko stebėti, kaip kiti tobulėja ir užima naujas, jų norimas pozicijas. Man taip pat patinka, kad naujokai jaučiasi laukiami. Kaip komanda visada stengiamės užtikrinti teigiamą atmosferą – kad ir kokie užsiėmę būtume.

Ką galėtum patarti tiems, kurie domisi karjera „COS“?

Jei norite pakilti karjeros laiptais mados ar mažmeninės prekybos srityje, „COS“ yra viena iš geriausių vietų tai pasiekti. Jei esate atviri ir lankstūs, atrasite labai daug galimybių mokytis ir tobulėti. Įmonė palaiko žmones, kurie nori tobulėti. Jie investuoja laiką ir išteklius, siekdami užtikrinti aukštą mokymų kokybę. Bėgant metams daug išmokau, ypač kai man buvo suteikta galimybė prisidėti prie plėtros projektų. Tai suteikė man galimybę susipažinti su naujais žmonėmis ir atrasti skirtingus miestus.

Pavlina | Pirkimo asistentė

Kaip atsidūrėte ten, kur esate dabar?

Baigusi mados dizaino studijas, porą metų dirbau drabužių technologe ir papuošalų dizainere. Norėjau daugiau sužinoti apie verslo mados pusę, todėl prisijungiau prie „COS“ vienoje iš parduotuvių Londone. Netrukus buvau paskirta komandos vadove, o tada, kai atsirado pozicija pirkimo skyriuje, persikėliau į pagrindinį biurą.

Kas tau labiausiai patinka šioje pozicijoje? 

Kiekviena diena yra galimybė mokytis pirkimo skyriuje. Pirkėjas gali daryti įtaką visiems gaminio etapams – nuo dizaino eskizo iki jo pateikimo parduotuvėse, todėl galiu dirbti su skirtingomis komandomis. Dėl to mano įgūdžiai nuolat tobulėja ir visada turiu daug galimybių mesti sau iššūkį.

Kas tau patinka dirbant „COS“?

Iš pradžių įsimylėjau produktus. Bet po to, kai pradėjau dirbti įmonėje, supratau, kad tai žmonės, kultūra ir vertybės. Man patinka ir komandų įvairovė. Kiekvienas žmogus skirtingas, tačiau mus vienija tos pačios vertybės ir panašus mąstymas.

Arthur | Skyriaus vadovas

Kaip atsidūrėte ten, kur esate dabar?

Paryžiuje mokiausi floristo profesijos, bet nusprendžiau, kad noriu permainų karjeroje. Aš visada buvau „COS“ gerbėjas ir man patiko tai, kad prekės ženklas turi sąsaja su dizainu ir architektūra, todėl persikėlus į Londoną kandidatavau į poziciją parduotuvėje, esančioje Regent Street. 2018 m. buvau priimtas į skyriaus vadovų mokymų programą, kurioje, su savo mentoriaus pagalba, išmokau visko apie poziciją ir kasdienes užduotis. Po mokymų persikėliau į mūsų parduotuvę , esančią High Street, Kensingtone kaip vyriškų skyriaus vadovas, o vėliau tapau moteriškų drabužių skyriaus vadovu mūsų parduotuvėje, esančioje Knightsbridge.

Kas tau labiausiai patinka šioje pozicijoje?

Man patinka stebėti, kaip auga mano komanda ir bendradarbiauti su tiek daug žmonių. Mes tiek daug bendraujame apie begalę skirtingų dalykų, nes visi yra labai skirtingi, turi skirtingą kultūrą, darbo patirt. Kasdien sužinai daug apie save ir apie kitus. 

Ką sakote tiems, kurie domisi karjera mažmeninės prekybos srityje?

Būkite iniciatyvūs ir pasinaudokite visomis galimybėmis augti.