Pristatome „COS“

Modernus stilius, sukurtas ilgam

COS siūlo gatavų drabužių ir aksesuarų asortimentą, su kuriuo atrodysite gerai.
Įkvėpta prabangaus dizaino ir nepaprastai įdomių mados judėjimų, kolekcija skiria ypatingą dėmesį tvariam meistriškumui, kokybei ir aukščiausios kokybės spalvų paletei, kurie peržengia laiko ribas. Kūrybinė prekės ženklo dvasia išreiškiama per originalų istorijų pasakojimą, sezoninių madų šou ir šiuolaikinę kultūrą siekiant užtikrinti lūkesčius viršijančią patirtį.

Dizainas

Ikoniškos detalės, patobulinti baziniai gaminiai ir novatoriškas dizainas. Sukurta taip, kad būtų ilgalaikiai: „COS“ dizaino estetika atpažįstama iš karto. Nuo kolekcijos nuotaikos iki subtilios rankogalių konstrukcijos – šios kūrybingos detalės yra dalis to, kas suteikia mūsų drabužiams vientisumo. Kiekvienas gaminys yra nepavaldus laikui ir sukurtas taip, kad tarnautų ne vieną sezoną, kad įsigiję galėtumėte gaminius išsaugoti amžinai.

Tvarumas

Geresni sprendimai neapsiriboja sezonu, tendencija ar akimirka ir kuria tvaresnę ateitį.

Kurdami kolekciją kuriame ne tik šiai akimirkai, bet ir diegiame naujoves kitai kartai. Mes apsvarstome visas galimybes, kurios pagerins mūsų gaminius dabartyje ir ateityje.

Šį požiūrį į dizainą deriname su tvariais audiniais ir medžiagų naujovėmis. Problemoms, su kuriomis susiduria mūsų pramonė ir mūsų planeta, nėra vieno sprendimo – jų yra daug. Kai kurie iš jų paprasti, tačiau dauguma – sudėtingi. Mūsų tvarumo komanda kiekvieną dieną sunkiai dirba, kad juos surastų.

Apžvelkite veiksmus, kurių imamės

Šiandien 92 % mūsų kolekcijoje esančių medžiagų yra gaunamos iš tvaresnių šaltinių. Mūsų misija yra pasiekti 100 % visose veiklos srityse.

Produktas

Kurdami kolekciją kuriame ne tik šiai akimirkai, bet ir diegiame naujoves kitai kartai. Mes apsvarstome visas galimybes, kurios pagerins mūsų gaminius dabartyje ir ateityje. 

Žmonės

Nuo ilgalaikių santykių su tiekėjais iki kolegų įgalinimo – tikime, kad bendruomenėse, su kuriomis turime santykį, pirmenybė turi būti teikiama žmonėms

Patirtis

Patirtis „COS“ apima viską – nuo mūsų klientų, kolegų ir mūsų internetinių bei fizinių parduotuvių iki mūsų kuriamo turinio ir pasakojamų istorijų.

Atidarydami naują parduotuvę, išlaikome ir atkuriame kuo daugiau originalių detalių, todėl sukuriame eklektišką istorinės architektūros įtakų derinį, papildantį mūsų pačių estetiką. 

Mūsų vizija – sukurti 100 % žiedinę patirtį parduotuvėje, ko siekiame ieškodami novatoriškų sprendimų trijose pagrindinėse srityse: išteklių, vartojimo sumažinimo ir pakartotinio naudojimo. Šiandien daugelį mūsų sprendimų galima pamatyti mūsų pastatuose visame pasaulyje – nuo energiją taupančio LED apšvietimo ir plytų, pagamintų iš džinsinio audinio atliekų, iki mūsų „COS“ kilpinio projekto – kur komandos gali dalytis interjero detalėmis tarp parduotuvių.