Apie COS

COS ilgaamžės, modernios kolekcijos, sukurtos dėvėti daugiau nei vieną sezoną. To įmanoma pasiekti tik kūrybiškai bendradarbiaujant...

Mūsų kolekcijos | Sukurtos daugiau nei vienam sezonui

Modernus, funkcionalus ir gerai apgalvotas požiūris į dizainą yra mūsų filosofijos dalis. Vietoje permainingų tendencijų renkamės ilgaamžiškumą. Mūsų ateljė labiausiai vertinamas meistriškumas – išliekantis pirmoje ir svarbiausioje vietoje visose kūrybos ir gamybos stadijose. Viskas, ką kuriame yra nepavaldu laikui ir ilgaamžiška. Kiekvienas elementas, nuo kolekcijos nuotaikos iki subtilios rankogalio konstrukcijos kuria mūsų gaminių vientisumą. Stilius neatsiejamas nuo turinio, o forma seka funkciją.

Tvarumas „COS“ | Pirkite atsakingiau, branginkite amžinai

Mūsų dizaino filosofijoje nuo pat darbo pradžios vienu svarbiausių aspektų išlieka ilgaamžiškumas. Mums svarbiau laikui nepavaldus stilius, nei ateinančios ir išeinančios tendencijos. Kiekvienas gaminys turėtų turėti ilgą gyvenimo ciklą. Norime, kad mūsų drabužius dėvėtumėte ir po 10 metų. Pirkite atsakingiau, branginkite amžinai – tokia mūsų viltis. 

Šį požiūrį mes sujungiame su ypatingu dėmesiu tvariems audiniams bei medžiagų inovacijoms. Nėra vieno sprendimo visoms problemoms, su kuriomis susiduria mūsų industrija ir mūsų planeta – jų yra daugybė. Kai kurie sprendimai yra paprasti, tačiau dauguma jų yra sudėtingi. Mūsų tvarumo komanda deda didžiules pastangas kiekvieną dieną tam, kad šiuos sprendimus rastų. 

Šiuo metu vienas iš mūsų pagrindinių tikslų yra naudoti vien 100% perdirbtas, pakartotinai panaudojamas ar tvaresniais metodais išgautas medžiagas. Šį tikslą siekiame įgyvendinti ne vėliau, nei 2030-aisiais metais. 

Tai, ką mes darome „COS“, taip pat yra didesnės vizijos dalimi. Visa „H&M Group“ prekių ženklų grupė dirba kartu tam, kad pasiektų visiškai žiedinį verslo modelį. Apie žingsnius, kurių mes imamės, galite daugiau sužinoti čia.

Mūsų erdvės | Architektūrinės įtakos

Įžengę į bet kurią iš mūsų parduotuvių, pasijusite ramioje, modernioje aplinkoje, sukurtoje sekant minimalizmo estetika. Mūsų parduotuvės primins skaidrų meno galerijų paprastumą. Tai – pirkti ir dirbti įkvepiančios erdvės. Ruošdami atidarymui naują parduotuvę, mes siekiame išsaugoti ir atkurti kiek įmanoma daugiau autentiškų vietos bruožų. Tokiu būdu kuriama šiuolaikiškai eklektiška erdvė, kurioje dera unikalūs architektūros istorijos elementai ir mūsų estetika. Kai kurių mūsų parduotuvių istorijas rasite čia.