Naše hodnoty

Naše hodnoty nás provázejí a spojují již od našeho založení v roce 2007. Jsou základem naší kultury a jsou zakotveny ve všem, co děláme a vytváříme.

Jsme jeden tým
V tomhle společném dobrodružství táhneme všichni za jeden provaz

Vážíme si svých lidí
Každý z nás může dokázat něco velkého

Máme podnikavého ducha
Nikdy se nebojíme zkoušet nové věci

Neustále se chceme zlepšovat
Jestli existuje lepší cesta, my ji najdeme

Umíme hospodařit
S našimi prostředky nakládáme s rozumem

Jsme přímí a tolerantní
Jsme otevření a upřímní, zároveň umíme ukázat pokoru a respekt

Držíme se jednoduchosti
Není to nic složitého

Začlenění a rozmanitost

COS působí na více než 30 trzích po celém světě. Jsme nadnárodní společnost a je tedy naším cílem odrážet multikulturní svět všech našich kolegů a zákazníků.

Víme, že inkluze a diverzita je složité téma. Problémy a výzvy s nimi spjaté se v mnoha zemích a kulturách, ve kterých působíme, neustále mění. Kultura, na které chceme v COS stavět, je ta, kde je začlenění a rozmanitost vždy naší prioritou.

Od našeho spuštění v roce 2007 jsme se vždy snažili být společností řízenou hodnotami. Inkluze a diverzita je o tom, kým jsme a kým chceme být. Zastáváme politiku nulové tolerance vůči diskriminaci jakéhokoliv druhu. Přijímáme, podporujeme a odměňujeme naše týmy podle jejich přínosu, úspěchů a oddanosti našim hodnotám.

Tvoje kariéra

Práce v COS je pro každého jiná: někteří kolegové k nám nastupují během studia na střední nebo vysoké škole, zatímco pro jiné je jejich ambicí věnovat se kariéře v maloobchodě či módě. Bez ohledu na to, jaká je vaše motivace, váš čas s námi by měl být dobře strávený. Nabízíme řadu příležitostí, které vám pomohou naplnit vaše potřeby.

Pokud hledáte rozvoj, povzbudíme vás, abyste převzali odpovědnost za svou kariéru a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. Kromě vynikajících školení, ročních hodnocení a pravidelné zpětné vazby budete mít také přístup k našemu online vzdělávacímu portálu s hodinami e-školicích materiálů, podcastů a videí. 

Ve prospěch manažerů spolupracujeme se specializovanými organizacemi a poskytujeme školení a semináře zaměřené na vedení, které pokrývají celou řadu dalších témat. Pro některé seniorní role také nabízíme možnost kolegům přestoupit do jiných měst/zemí, aby se účastnili krátkodobých projektů nebo v některých případech naplnili dlouhodobé obchodní potřeby.


Výhody a bonusy

Všem zaměstnancům poskytujeme slevy na zboží veškerých značek skupiny H&M. Kromě toho všichni naši kolegové, kteří pracují v obchodech, dostávají dvakrát v roce příspěvek na oblečení. Výhody, které nabízíme, jsou jedním ze způsobů, jak do vás investovat a ocenit vaši práci.

Příspěvek na uniformu
Zaměstnanecká karta s 25% slevou
Grow - interní školící program
HIP Věrnostní důchodový program
Sodexo patří mezi nejznámější a největší benefiční firmy na celém světě
Multi Sport karta