O společnosti COS

COS vytváří nadčasové moderní kolekce, které myslí mnohem dál než na aktuální sezónu. A to je možné jen v prostředí, které podporuje

Naše kolekce | Na aktuální sezónu a mnoho dalších

Při navrhování kolekcí vyznáváme filozofii moderního, funkčního a promyšleného přístupu. Upřednostňujeme trvanlivost nad pomíjivými trendy. Na první místo náš ateliér klade řemeslný um. Každý kousek, který od nás vzejde, je nadčasový a navržený tak, aby jen tak nezestárl. Jednotnost našim střízlivým oděvům dodávají kreativní detaily ¬– od nálady vystihující kolekci po rafinovaný design manžety. Obsah se snoubí se stylem, forma s funkčností.

Naše prostory | Inspirace architekturou

Když vstoupíte do kteréhokoli našeho obchodu, najdete tu klidný, moderní, minimalisticky zařízený prostor. Jsou to místa plná inspirace k nakupování i k práci, která čerpají z osvěžující jednoduchosti galerií současného umění. Když otevíráme nový obchod, snažíme se zachovat a zrekonstruovat co nejvíce původních prvků, takže výsledkem je pestrá směs historické architektury s naší typickou estetikou. Každý detail, od záhybu na rukávu po nábytek, je u nás dobře promyšlený.